Komt u er niet uit of heeft u ons advies nodig?
Wij zijn 7 dagen in de week van 8.30 - 20.30 uur bereikbaar.

Vakantie op Texel? Wij zorgen ervoor dat u het eiland écht beleeft.
In de uiterste noordpunt van Texel, waar de wind vrij spel heeft en de natuur nog echt de hoofdrol speelt, ligt Villapark De Witte Hoek. Een kleinschalig en sfeervol vakantiepark met zes luxe villa’s en drie comfortabele bungalows, prachtig gelegen nabij de iconische vuurtoren van Texel. Hier ervaart u het eiland op zijn puurst: rust, ruimte en een landschap dat continu in beweging blijft. Villapark De Witte Hoek is de ideale plek voor iedereen die wil ontsnappen aan de dagelijkse hectiek en volledig tot zichzelf wil komen.


De ligging van het park is uniek. Op slechts 200 meter afstand komen de Noordzee en de Waddenzee samen. Dit bijzondere natuurverschijnsel zorgt niet alleen voor indrukwekkende vergezichten, maar ook voor een rijk en afwisselend landschap waar flora en fauna volop aanwezig zijn. De ruige duinen, het weidse strand en het open polderlandschap maken dit deel van Texel tot een geliefde plek voor natuurliefhebbers, wandelaars en rustzoekers.
Villapark De Witte Hoek kenmerkt zich door zijn kleinschalige en rustige opzet. Geen grootschalige voorzieningen of drukte, maar juist ruimte, privacy en comfort. De zes luxe villa’s en drie bungalows zijn ruim opgezet en van alle gemakken voorzien. Grote ramen zorgen voor veel lichtinval en bieden zicht op de omgeving, terwijl de tuinen en terrassen uitnodigen om buiten te genieten van de Texelse lucht.
De accommodaties zijn ingericht met oog voor comfort en kwaliteit. Denk aan een complete keuken, comfortabele zit- en eethoek, fijne slaapkamers en moderne badkamers. Sommige woningen beschikken over extra luxe voorzieningen zoals een sauna of whirlpool, waardoor u tijdens uw verblijf nog meer kan ontspannen. Uiteraard is er gratis wifi beschikbaar en parkeert u uw auto eenvoudig op de centrale parkeerplaats. Hier vindt u ook twee oplaadpunten voor elektrische auto’s (22 kW), zodat u duurzaam op pad kunt.
Het noorden van Texel voelt anders dan de rest van het eiland. Rustiger, ruiger en minder toeristisch. Wanneer u ’s avonds de lamp van de vuurtoren ziet ronddraaien, merkt u direct dat dit een bijzondere plek is. Vanuit uw accommodatie loopt u in ongeveer vijf minuten naar de Waddenzee. Dit is een prachtig gebied om te wandelen langs het water, waar u zeehonden kunt spotten en vogels in alle rust kunt observeren.
Ook fietsliefhebbers komen hier volop aan hun trekken. Vanuit Villapark De Witte Hoek fietst u door de duinen richting het Noordzeestrand bij Paal 28.
De duinen rondom Villapark De Witte Hoek staan bekend als bijzonder vogelrijk. Dit maakt het gebied aantrekkelijk voor vogelaars en natuurliefhebbers. In elk seizoen is er iets te beleven: broedende vogels in het voorjaar, jonge dieren in de zomer en grote groepen trekvogels in het najaar. Zelfs in de winter heeft het landschap een serene schoonheid die rust en ruimte uitstraalt.
Het samenspel van zee, wind en licht zorgt ervoor dat geen dag hetzelfde is. Of u nu vroeg in de ochtend een wandeling maakt langs het wad of ’s avonds de zon ziet ondergaan achter de duinen, de natuur rondom De Witte Hoek blijft indruk maken.
Villapark De Witte Hoek is het hele jaar door een fijne bestemming. In de zomer geniet u van lange dagen op het strand, frisse zeelucht en het buitenleven. In de herfst is Texel op zijn mooist met warme kleuren, krachtige luchten en volop rust. De winter biedt stilte, ruimte en een bijna meditatieve sfeer, ideaal voor lange strandwandelingen. In het voorjaar komt de natuur tot leven en is het eiland fris en groen.
Juist door de kleinschaligheid van het park en de ligging in het noorden is De Witte Hoek een plek waar u in elk seizoen echt kunt ontspannen.
De zes verschillende woningen op Villapark De Witte Hoek worden aangeboden door Villa Verhuur Texel, een betrouwbare en ervaren verhuurorganisatie gespecialiseerd in luxe vakantiewoningen op Texel. Persoonlijke service, kwaliteit en comfort staan centraal. Of u nu een weekend weg wilt, een midweek of een langere vakantie plant: Villa Verhuur Texel zorgt ervoor dat alles tot in de puntjes geregeld is.
Praktische informatie
Villapark De Witte Hoek is de perfecte keuze voor wie Texel wil ervaren zoals het bedoeld is: puur, rustig en dicht bij de natuur. Hier komt u echt tot rust.
De best beschikbare prijs zonder reserveringskosten vindt u bij
Villa Verhuur Texel.
Bij aankomst staat er in uw Villa
of bungalow een fles wijn,
Texelse chocolade en
een bloemetje voor u klaar.
Elke accommodatie heeft een eigen
Wifi glasvezel verbinding (100/100 Mbps)
Deze kunt u kosteloos te gebruiken.
Een 7e persoon, baby tot 2 jaar is
kosteloos toegestaan.
Een 7e persoon, peuter tussen
de 2 en 3 jaar is tegen betaling en
na overleg toegestaan.
De villa 128 is huisdiervrij.
Wilt u een 2e huisdier meenemen
in een bungalow of villa zonder serre?
Neemt u dan contact met ons op.
Aankomst vanaf 15.00 uur.
Vertrek voor 10.00 uur.
Wisseldag van de villa's is vrijdag.
Wisseldag van de bungalows
is zaterdag.
Komt u er niet uit of heeft u ons advies nodig?
Wij zijn 7 dagen in de week van 8.30 - 20.30 uur bereikbaar.
Bekijk hier de veelgestelde vragen